Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač výroby

referenční číslo: 57096 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Plánování toku výrobku od příjmů po odeslání Denní kontrola stavu výroby - aktualizace plánu Denní komunikace o plnění termínů s mateřskou společností Management a kontrola stavu zásob Optimalizace skladových zásob Příprava dlouhodobého a krátkodobého plánu Úzká spolupráce s odd. výroby Denní kontrola obsazení strojů dle priorit

Požadujeme

Zvládáte používat angličtinu a češtinu slovem i písmem, máte vynikající komunikační dovednosti
Máte pracovní zkušenost z mezinárodní společnosti
Zvládáte MS excel na pokročilé úrovni
Máte schopnost rychle se učit nové systémy
Předchozí zkušenost se SAP výhodou
Baví Vás analyzovat informace a přicházet věcem na kloub, jste důslední, přesnost a systematický přístup je Vám vlastní
Výhodou bude, pokud Vám průmysl / výroba profesně „pasuje“

Nabízíme

Příjemná a klidná atmosféra ve skvělém profesionálním kolektivu inženýrů a techniků v High-tech výrobě Moderní pracovní prostředí, samostatnou práci Příspěvek na dopravu, stravenkovou kartu, zvýhodněné ceny jídel, zajímavou odměnu za doporučení nového kolegy / kolegyně Pracoviště mezi severním okrajem Prahy a Kralupami nad Vltavou Parkovací místo k dispozici pro každého zaměstnance Dárky k výročím a před Vánoci Společně se potkáme na firemních večírcích, oslavíme naše výsledky!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl