Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář

referenční číslo: 57098 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Elektrikář

Náplň práce

Středně velká společnost působící v oblasti výroby plastových dílů hledá do svého týmu dalšího elektrikáře. Přidejte se týmu společnosti, která umí zkušenosti zaměstnanců ocenit. Práce elektrikáře je pro nás klíčová pro zajištění plynulého a bezpečného provozu výroby.
Pravidelná údržba elektrických zařízení a strojů, aby byly v dobrém provozním stavu. Diagnostika a opravy poruch, které se vyskytnou na elektrických zařízeních, strojích nebo rozvodech. Preventivní údržba, která pomáhá předcházet výpadkům a poruchám. Montáž a zapojení nových elektrických strojů a zařízení. Instalace elektrických rozvodů, ovládacích panelů a dalších komponentů nezbytných pro výrobu. Spolupráce s údržbáři, inženýry a výrobním personálem při řešení technických problémů a plánování údržby. Vedení záznamů o provedených údržbářských pracích, opravách a testování.

Požadujeme

Výuční list elektrotechnického směru Znalost nařízení vlády č. 194/2022 Sb. (vyhláška č. 50) Ochota pracovat v nepřetržitém provozu 12 hod. směny (4 dny práce, 4 dny volno) Ochota pracovat v týmu Komunikativnost

Nabízíme

Jistotu práce 13.mzda Příspěvek na dopravu Odměnu za odpracovanou dobu Příspěvek na penzijní spoření Týden dovolené navíc Stravenky ve výši 120 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika