Typ nabídky

Minimální mzda

ANALYTIKA/ČKU pro laboratoř klinické biochemie a hematologie

referenční číslo: 66c73c893f9961160f07f9b5 | aktuálnost: 17.09.2024

Revmatologický ústav

Revmatologický ústav, Praha 2, Na Slupi 4, přijme

Požadujeme:

  • ukončené magisterské vzdělání přírodovědného směru (biochemie, klinická biochemie, analýza biologického materiálu, apod.) se zájmem o obor biochemie
  • odbornou způsobilost pro výkon povolání zdravotnického pracovníka - AKK Odborné zdravotnické laboratorní metody
  • ukončený alespoň základní kmen specializačního vzdělávání „Vyšetřovací metody v klinické biochemii“, atestace v oboru biochemie výhodou
  • praxi v laboratoři klinické biochemie
  • znalost laboratorního informačního systému OpenLIMS výhodou
  • znalost normy ČSN EN ISO 15189
  • znalost českého jazyka – úroveň vysoká
  • znalost anglického jazyka – úroveň mírně pokročilý
  • zájem o obor, iniciativu, aktivitu
  • úvazek 1,0

Vaše budoucí náplň práce:

  • hodnocení a uvolňování výsledků pacientů
  • obsluha, údržba, zajišťování dokumentace analyzátorů
  • zavádění nových metod a analyzátorů
  • tvorba laboratorní dokumentace, příprava laboratoře na audity externího posuzovatele
  • administrace programů EHK

Nabízíme:

  • práci v akreditované laboratoři biochemie a hematologie
  • pracoviště bez pohotovostních služeb, pracovní doba 7.30 - 16.00 hod.
  • platové zařazení dle platových tabulek + osobní příplatek
  • možnost dotovaného stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • pracoviště v centru města
  • 6 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • podporu vzdělávání
  • příjemný kolektiv

Nástup možný ihned!

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na shora uvedenou adresu, případně e-mailem na adresu huckova@revma.cz resp. personalni@revma.cz

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Na slupi 450, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: Věda a výzkum, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday