Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik automatizace | PLC

referenční číslo: 57328 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

diagnostika a oprava robotů a manipulátorů po technické stránce úprava a přenastavení programů pro řízení strojů pomoc s instalací nových zařízení - montáž + konfirgurace senzorů a řídících jednotek práce na ranní + odpolední směně

Požadujeme

vzdělání nebo praxe v oblasti automatizace (nejméně 1 rok) praxe s úpravou programů průmyslových robotů elektro vyhláška je povinností

Nabízíme

5 týdnů dovolené možnost dalšího vzdělávání i profesního růstu ke mzdě měsíční bonus až do výše 15% ze základu dotované stravování formou stravenek Pluxee (Sodexo) flexipassy, bonus za odpracované roky firemní akce tým fajn kolegů a zázemí mezinárodní společnosti notebook a mobil
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 42 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545