Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistický koordinátor

referenční číslo: 57401 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenost v logistickém prostředí? Vaší náplní práce bylo vedení týmu a koordinace skladových procesů? Pak hledáme právě vás. Nyní otevíráme pozici logistického koordinátora pro společnost zabývající se výrobou karoserií.
zajištění bezproblémového chodu logistických procesů ve skladu plánování dodavatelského řetězce řízení interních logistických procesů optimalizace interních skladových operací každodenní řešení dopravy, příjmu a exportu materiálu zodpovědnost za pravidelné inventury zásob vedení menšího týmu skladníků občasná výpomoc ve skladu

Požadujeme

min. SŠ vzdělání předchozí zkušenosti v logistice (např. vedoucí skladu, logistik) komunikativní znalost anglického jazyka - B2 znalost programu SAP předchozí zkušenosti s vedením malého týmu

Nabízíme

nástupní mzda až 65 000 Kč navýšení mzdy po zkušební době stravenky v hodnotě 95 Kč, plně dotované jednosměnný provoz jazykový kurz mobilní telefon a notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl