Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční účetní

referenční číslo: 57421 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost (non automotive), nyní hledáme šikovnou Finanční účetní. Pokud hledáte novou pracovní příležitost v přátelském kolektivu, neváhejte nám zaslat váš životopis.
vedení malého týmu v účetním oddělení zpracování měsíčních a ročních uzávěrek příprava podkladů pro audity komunikace s finančními úřady reporting vedení společnosti

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pozice znalost podvojného účetnictví angličtina min. na úrovni B2

Nabízíme

nástupní mzda 45 000 Kč-50 000 Kč měsíční bonusy až 20 % příspěvek na dopravu obědy zdarma 3 dny Sick days 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní pojištění další vzdělání a rozvoj věrnostní odměny firemní akce příspěvek za doporučení nového zaměstnance práci ve stabilní nadnároční společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví