Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí skladu Brno-Slatina

referenční číslo: 57710 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme slušného a zodpovědného pracovníka na pozici vedoucího skladu, který náleží k showroomu naší prodejny. Důležitá je pro nás pečlivost a schopnost zajistit hladký chod skladu, ve kterém budete po zaučení pracovat zcela samostatně.
Příjem zboží a zaskladnění pomocí VZV Expedice Skladové hospodářství, zajištění trvalého stavu zásob zboží Práce se systémem SAP Vyřízení reklamací

Požadujeme

Hledáme slušného a zodpovědného pracovníka k dlouhodobé spolupráci Podmínkou je znalost práce na VZV, praxe ve skladu Znalost skladového hospodářství, ideálně alespoň základní zkušenost s programem SAP Základy AJ (pro porozumění psaného textu)

Nabízíme

8 hodinová pracovní doba, flexibilní začátek a konec pracovní doby Čisté a příjemné pracoviště, na kterém budete svým pánem. Sklad je ale úzce propojen s prodejnou, takže i dobrý kolektiv. Odpovídající finanční ohodnocení dohodou na základě Vašich zkušeností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika