Typ nabídky

Minimální mzda

Testovací inženýr | Elektro

referenční číslo: 57749 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro moderní výrobní společnost hledám Testovacího inženýra. V případě, že máte vzdělání v oboru elektro a chcete pracovat v dynamicky se rozvíjejícím prostředí automotive, neváhejte zaslat váš životopis. Čeká vás spolupráce se světovými lídry jako jsou BMW, Mercedes či Škoda.
Čeká vás testování provozu zařízení - definování testovacích sekvení pro kontrolu a seřizování světelných funkcí výrobků. Budete instalovat a upravovat testovací zařízení Společně s kolegy se budete podílet na vývoji testovacích zařízení. Budete také podporou výrobních procesů za vaši elektro část - světelné funkce a nastavení.

Požadujeme

Očekáváme kandidáta, který má vzdělání v oboru elektro.
Čeká vás komunikace v anglickém jazyce - nehledáme rodilého mluvčího, ale na komunikativní úrovni byste se měl zvládnout domluvit.

Nabízíme

Zaměstnavatel nabízí kromě nadstandardního finančního ohodnocení také řadu zajímavých benefitů, mezi které patří: 13.mzda týden dovolené navíc sick days dotované zdravotní stravování Cafeteria system flexibilní pracovní doba po domluvě je možný také občasný Home Office čeká vás profesní i odborné vzdělávání příspěvek na penzijní připojištění příspvěk na dojíždění příspěvek na zdraví
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl