Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr lakovny ve strojírenství

referenční číslo: 57792 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Působil jste na vedoucí pozici v lakovně? Máte angličtinu pro běžnou komunikaci ? Nově otevíráme do jedné výrobní společnosti se zaměřením na strojírenství pozici Mistra lakovny. Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět, rádi vám o pozici poskytneme více informací.
vedení lakovny a týmu lakýrníků (20 lidí) sledování výrobního procesu spolupráce s technologickým oddělením sledování produkce na lakovně řešení případných reklamací podílení se na zlepšování výrobních procesů (5S) reporting vedení společnosti práce na 2 směny

Požadujeme

předchozí zkušenosti s vedením lidí předchozí praxe na pozici Mistra lakovny zkušenosti s procesem mokrého lakování angličtina na úrovni B1/B2

Nabízíme

13. plat měsíční bonusy k výplatě extra příplatky za odpolední směny příspěvek na dopravu příspěvek na dovolenou příspěvek na ŽP a penzijní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity dotované závodní stravování 25 dní dovolené sick days vzdělávací a jazykové kurzy nástup přímo do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management