Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior účetní

referenční číslo: 58015 | aktuálnost: 17.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám posilu na pozici junior účetní se zaměřením na účtování pokladen, došlých faktur a skladovou evidenci. Nabízíme 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky a další benefity ve stabilní německé společnosti se zaměřením na stavební stroje.
Účtování pokladen a došlých faktur Výkazy statistický úřad, Elektrowin Naskladňování, kontrola skladových zásob a vedení skladové evidence Podpora hlavní účetní při zpracování měsíčních a ročních reportů firmy

Požadujeme

Základní znalost účetnictví Základní znalost angličtiny nebo němčiny

Nabízíme

5 týdnů dovolená Sickdays Stravenky Příspěvek na Multisport kartu Vzdělávací kurzy a školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví