Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr výroby | Mezinárodní firma!

referenční číslo: 58037 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost, jež je výrobcem pěnokeramických filtrů s vedoucím postavením na globálním trhu, hledá zkušeného Mistra výroby! Výroba firmy je z velké části automatizovaná a robotizovaná, a do těchto technologií bude i nadále investovat. Společnost poskytuje pokroková technická řešení zaměřená na zvýšení produktivity a efektivity pro zákazníky z různých průmyslových odvětví, jako je výroba a zpracování hliníku, skla nebo izolačních materiálů.
Řízení a koordinace výrobního týmu Zajištění dodržování bezpečnosti a kvality Organizace denních výrobních aktivit Příprava reportů a účast na poradách

Požadujeme

Zkušenosti s vedením týmu ve výrobě Vzdělání technického směru (min. SŠ) Schopnost řešit neočekávané situace

Nabízíme

Možnost navýšení mzdy po zapracování Týden dovolené navíc a benefitní karta Finanční odměny po roce ve firmě Závodní stravování a výhodné mobilní tarify Možnost nadpracování hodin A další!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl