Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nástrojař - Olomoucko

referenční číslo: 58046 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

montáž a demontáž dílů a zkoušení nástrojů v lisech práce dle 3D dokumentace a výkresové dokumentace preventivní údržba nástrojů – čistění a základní údržba řešení oprav

Požadujeme

SOU strojírenské zaměření / vyučen v oboru nástrojař, mechanik, zámečník apod. alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici čtení výkresové dokumentace manuální zručnost, pečlivost a pracovitost práce ve dvousměnném provoze (ranní a odpolední směna / 8hod)

Nabízíme

stabilní výrobní společnost 5 týdnů dovolené + další nadstandardní dny volna motivující mzdové ohodnocení příplatky za práci přesčas / za SO a NE 30 %, příspěvek na penzijní pojištění dotované závodní stravování příspěvek na sportovní aktivity – Multisport karta a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba