Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strojní inženýr (Plzeň)

referenční číslo: 58126 | aktuálnost: 30.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v Plzni hledáme strojního inženýra/projektanta. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice nebo jste absolvent VŠ, a zároveň máte komunikativní úroveň anglického jazyka, dejte nám o sobě vědět! Nástup možný ihned.
Projektování a specifikace strojních zařízení a technologických celků Základní výpočty (tlakové ztráty, čerpadla, potrubí) Přímá komunikace se zákazníky, účast na technických jednání

Požadujeme

VŠ vzdělání strojního zaměření nebo SŠ s praxí Anglický jazyk na komunikativní úrovni Uživatelská znalost MS Office a AutoCADu

Nabízíme

Možnost Home office Flexibilní zkrácená pracovní doba Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na volnočasové aktivity nebo Multisport kartu 25 dní dovolené Závodní stravování/stravenky Sick day Odborná a rozvojová školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl