Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pomocný stavbyvedoucí, 50 - 100 000 Kč, Vysoké Mýto

referenční číslo: 66fd16bd3d5c8e08a3046d13 | aktuálnost: 22.10.2024

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:

Pro našeho klienta, zabývajícího se komplexním řešením staveb (likvidace odpadů, doprava, zemní práce apod.) hledáme pro koordinaci a dohled nad úsekem stavby dálnice D35 Džbánov - Vysoké Mýto vhodné kandidáty na pracovní pozici pomocný stavbyvedoucí.

Aktivně hledáte zaměstnání, nebo zvažujete jeho změnu?

Kromě zajímavého mzdového ohodnocení nabízíme především stabilní a zajímavou práci ve velmi dobrém pracovním týmu, a možnost zajímavého profesního a odborného růstu v rámci společnosti.

Zareagujte, rádi si i s Vámi o možnosti práce popovídáme.

Co budete dělat?

- koordinovat a řídit stavební práce a subdodávky + kontrolovat kvalitu provedení stavby

- odpovídat za plnění termínů, koordinovat dopravce, komunikovat s řidiči

- účastnit se kontrolních dnů, reportovat vedení firmy ohledně chodu stavby

Očekáváme:

- chuť pracovat na této pracovní pozici a ochotu a chuť učit se