Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr zákaznické kvality | pružná pracovní doba

referenční číslo: 58247 | aktuálnost: 15.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do automotive společnosti aktuálně hledáme kolegy na oddělení zákaznické kvality. Pokud se v současnosti porozhlížíte po novém zaměstnání, třeba tato nabídka pro vás bude ta správná volba!
Vaší hlavní zodpovědností bude komunikace se zákazníky a řešení reklamací Jednotlivé reklamace budete zadávat do systému Při řešení reklamací budete spolupracovat s dalšími odděleními ve firmě (vývoj, výroba) Budete pracovat s nástroji kvality jako 8D, 5W a standardy IATF, PPAP aj. Budete spolupracovat na zákaznických auditech

Požadujeme

Praxi alespoň 2 roky na obdobné pozici v automotive Komunikativní znalost anglického jazyka Schopnost práce pod tlakem

Nabízíme

5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 9 do 14 hod. Roční bonusy Příspěvek na dopravu (ve výši 2 Kč/km) Stravenky v hodnotě 120 Kč Příspěvek na penzijní připojištění Bezplatné právní/finanční/psychologické poradenství Zvýhodněné mobilní tarify Společenské, sportovní a týmové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl