Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha CNC | 13.mzda!

referenční číslo: 58254 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste nadšenec do strojírenství a hledáte stabilní práci v moderní výrobě v Brně? Přidejte se k týmu, kde vyrábí přesný spojovací materiál pro evropský i světový trh. Nemusíte mít mnoho zkušeností – rádi přivítáme i šikovné absolventy s technickým vzděláním, kteří se chtějí zdokonalit v obsluze CNC strojů. Čeká Vás příjemný a mladý kolektiv, kde budete mít možnost růstu a rozvoje!
Obsluha CNC soustruhů v řídicím systému FANUC Kontrola a měření vyrobených dílů pomocí měřidel (např. šuplera) Provádění základních korekcí na strojích Práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

Vzdělání v technickém oboru (strojírenství výhodou) Základní zkušenost s obsluhou CNC strojů nebo chuť se učit Schopnost provádět měření a kontrolu kvality výrobků

Nabízíme

13. mzda a další bonusy 4 týdny dovolené + 3 sick days Káva a ovoce na pracovišti zdarma Pracovní oděv zajištěn
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba