Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zdravotního laboranta/ku

referenční číslo: 671210c6d75014321b0ab196 | aktuálnost: 18.10.2024

Revmatologický ústav

Revmatologický ústav přijme v rámci rozšíření Banky Biologického materiálu RÚ:

Náplň činnosti:

Registrace a zpracování biologického materiálu, základní molekulárně biologické metody (izolace DNA, PCR amplifikace, aj.)

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání, zájem o molekulární biologii/imunologii/revmatologii, znalost základních molekulárně biologických technik.

Kvalifikační a odborné požadavky dle zákona 96/2004 a vyhl.55/2011 (registrace).

Nabízíme:

Zajímavou a samostatnou práci v příjemném kolektivu, profesní růst, zaměstnanecké výhody (obědy, příspěvky na dovolenou, penzijní připojištění, týden dodatkové dovolené).

Pracoviště v centru města bez pohotovostních služeb, pevná pracovní doba 7.30-16 hod., platové zařazení podle předpisů pro PO, zvýšený osobní příplatek.

Zasílejte přihlášky se strukturovaným životopisem na email: personalni@revma.cz

Místo pracoviště: Na slupi 450, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita