Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Zlínský kraj (398)

Zedníci

(Bartošova 5532, Zlín, 76001)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Příprava pro lakýrnické práce

(Švermova 1234, Zlín, 76302)

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Zámečníci strojů

(105, Zlín, 76351)

Čím nás zaujmete: - znalostmi a zkušenostmi i se svařováním - znalostí a orientací v technické dokumentaci - svojí spolehlivostí, samostatností, ochotou spolupracovat, chutí a vůlí učit se a rozvíjet Náplň práce: - čištění a příprava svařovacích ploch - zámečnické práce V případě zájmu…

Tesaři

(Školní 635, Slušovice, 76315)

Požadavky: zodpovědnost, manuální zručnost. V případě zájmu kontaktujte telefonicky (PO-PÁ 8-16 hod.). Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Svářeči

(Nádražní 154, Tlumačov, 76362)

Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, dochvilnost, zručnost. Vstřícné jednání a ochutu pracovat. Nástup možný ihned na plný úvazek. V případě zájmu kontaktujte e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme: zkušenosti se šitím, aktivitu, ochotu pracovat přesčas. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Kováři

(Vavrečkova 5333, Zlín, 76001)

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování Směnný provoz: Třísměnný provoz

Stavební dělníci

(Budovatelská 4821, Zlín, 76005)

Náplň práce: stavební práce dle pokynů stavbyvedoucího. Pracovní doba (počátek/konec, Po - Pá, víkendy): Po-Pa 8-16hod, případné přesčasy dle potřeby zakázky. Ubytování zajištěno firmou. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocní stavební dělníci

Náplň práce: pomocné stavební práce dle pokynů stavbyvedoucího. Pracovní doba (počátek/konec, Po - Pá, víkendy): Po-Pa 8-16hod, případné přesčasy dle potřeby zakázky. Ubytování zajištěno firmou. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Svářeč TIG-zámečník

(364, Tečovice, 76302)

Zakázková ruční kovovýroba, malosériová, práce dle výrobní dokumentace, praxe v oboru, zručnost, přesnost, preciznost, zodpovědnost, bezúhonnost, svářečský průkaz TIG. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

(Zarámí 4090, Zlín, 76001)

Jedná se o fyzicky náročnou práci, možné přesčasy. Požadujeme dobrý fyzický stav z důvodu fyzicky náročné práce - práce ve stoje, zvedání břemen. Kontaktujte emailem nebo telefonicky v pondělí 10 - 13 hodin. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedníci

(Zlín, 76001)

Výhody: stravenky, sport Kontaktujte emailem nebo telefonicky 7-16 hodin. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedníci

Výhody: stravenky, sport Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Čím nás zaujmete: - znalostmi a zkušenostmi i se svařováním - znalostí a orientací v technické dokumentaci - svojí spolehlivostí, samostatností, ochotou spolupracovat, chutí a vůlí učit se a rozvíjet Náplň práce: - čištění a příprava svařovacích ploch - zámečnické práce Směnný provoz:…

Svářeči

Čím nás zaujmete: - znalostmi a zkušenostmi se svařováním - znalostí a orientací v technické dokumentaci - svojí spolehlivostí, samostatností, ochotou spolupracovat, chutí a vůlí učit se a rozvíjet Náplň práce: - ruční svařování dílů - čištění a příprava svařovacích ploch - zámečnické práce -…

Zpracování plechu

(142, Hostišová, 76301)

Požadavky: průkaz k obsluze vysokozdvižného vozíku Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Pracoviště celá ČR, dle zakázek zaměstnavatele Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Strojírenští kovodělníci

(Návesní 1, Zlín, 76001)

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Zedníci

Práce po celé Moravě, ubytování zajištěno Požadavky: ŘP skupiny B výhodou. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů

Oblíbené nabídky (1)