Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Jihočeský kraj (414)

Pomocný dělník ve výrobě krmiv

(7, Dolní Hořice, 39155)

Náplň práce: míchaní krmných směsí a balení. Kontakt: telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Manipulant - dělník ve výrobě

(82, Žíšov, 39181)

Náplň práce: práce v lakovně, příprava barev k lakování. Kontakt: osobně (6:00 - 14:30 hod.), telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Provozní dělník

(Wilsonova 222/25, Soběslav, 39201)

Výkonnostní odměny. Podniková ubytovna. Kontakt telefonicky. Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Montér strojní

(Chýnovská 535, Planá nad Lužnicí, 39111)

Jedná se o mechanickou montáž a oživení strojního zařízení - prodavače materiálu k obráběcím strojům. Požadujeme manuální zručnost. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Kontakt: emailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

výkonnostní odměny, podniková ubytovna, kontakt tel.: 9:00 - 15:00 Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny. Kontakt: telefonicky 739 534 824 (9:00-15:00 hod) Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Operátor výrobní linky

(Průmyslová 451, Planá nad Lužnicí, 39102)

pož.: manuální zručnost, spolehlivost, Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, možnost odborného rozvoje a vzdělání, 5 týdnů dovolené, kurzy anglického a německého jazyka, příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování, dotovaná mateřská školka, kontakt Směnný provoz:…

Pomocný dělník

(39, Záhoří, 39165)

pomocné práce na pilnici, kontakt e-mailem nebo telefonicky v dopoledních hodinách Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Operátor linky

pož.: manuální zručnost, spolehlivost, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Operátor/ka výroby

(Průmyslová 176, Český Krumlov, 38101)

Operátor/ka výroby požadujeme o možnost pracovat ve dvousměnném, třísměnném provozu o smysl pro týmovou práci o dobrý zdravotní stav o základní znalost českého jazyka nabízíme o pracovní poměr na dobu neurčitou o čisté pracovní prostředí o 13. a 14. plat o 5 týdnů dovolené o příspěvek na dopravu…

Manipulační dělník ve výrobě

(137, Chelčice, 38901)

Náplň práce: balení zboží, manipulace se zbožím v potravinářském průmyslu Pracovní doba: 8:00-16:00hod. KONTAKT: Stan Nataliya, tel.: 774266995, e-mail: vsnsprace@seznam.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocný dělník v průmyslu (ve výrobě)

(E. Rošického 364/9, České Budějovice, 37005)

Zam. výhody: zajištění ubytování, záloha mzdy po 5 odpracovaných dnech Kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 8 - 17 hod.) Směnný provoz: Třísměnný provoz

Operátor/ka na výrobní lince

(F. A. Gerstnera 21/3, České Budějovice, 37001)

místo výkonu práce: F.A. Gerstnera 21/3, České Budějovice zaměstnanecké výhody: ubytování, záloha na mzdu po 5 odpracovaných dnech V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (pondělí -. pátek, 8 - 17 hod.) nebo emailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

místo výkonu práce: F. A. Gerstnera 21/3, České Budějovice Nabízíme: ubytování, zálohy na mzdu po 5 odpracovaných dnech Kontakt telefonicky (Po-Pá 8-17 hod.) nebo e-mailem Směnný provoz: Třísměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů