Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (5 577)

Samostatný projektant vodohospodářských staveb

(Hlavní 784, Albrechtice, 73543)

Jaké znalosti a dovednosti by jste měli mít -SŠ/VŠ vzdělání v oboru vodohospodářských staveb -Perfektní znalost práce v CADu -Praxe v projektování malých vodohospodářských staveb (MDČOV, STUDNA) -Spolehlivost a zodpovědnost -Samostatnost při řešení projektových úkolů a práce v kolektivu -Aktivní…

Montéři ocelových konstrukcí

(U Závor 590/5, Havířov, 73601)

Práce v celé ČR dle zakázek (stavebně montážní činnost). Pomocné montážní práce, vrtání, broušení, řezání. Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku od 7.00 hod. do 15.00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Traktorista-opravář

(6, Petrovice u Karviné, 73572)

jedná se o práci traktoristy osobní kontakt: od 8-9 hod; telefonicky od 8.00 hod do 15.00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Řezníci

(1215, Rychvald)

Porážka a bourání krocanů a krůt v menším kolektivu na rodinné farmě. Denní směny. Zdravotní průkaz. Vyučení v oboru. Způsob kontaktu: telefonicky (Ne-Út; Pá-So 7:00-15:00) nebo e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavební zámečníci

(Ostravská 555/24, Český Těšín, 73701)

Způsob kontaktu: telefonicky (8:00-16:00) nebo e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedníci - obkladači

Přípraváři a rozpočtáři staveb

Vzdělání: VŠ stavební. Praxe: 5 let. Způsob kontaktu: telefonicky (8:00-16:00) nebo e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavební klempíři

Hlavní stavbyvedoucí

Vzdělání: VŠ stavební. Praxe: 10 let. Způsob kontaktu: telefonicky (8:00-16:00) nebo e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Projektanti pozemních staveb

Instalatéři

Vzdělání: SŠ. Praxe: 10 let. Způsob kontaktu: telefonicky (8:00-16:00) nebo e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Lékař LDN pracoviště Karviná a Orlová

(Vydmuchov 399/5, Karviná, 73401)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Lékař oční oddělení

Lékař v pediatrii

Všeobecná sestra interní JIP pracoviště Karviná

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Lékaři pro rehabilitační oddělení

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace Bližší informace poskytne primář MUDr. Miroslav Zajíček, email: zajicekm@nspka.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Učitelé na 1. stupni základních škol

(120, Kobylá nad Vidnavkou, 79065)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 820 - 42 780 Kč / měsíc

Technický pracovník/pracovnice - stavební technik

(Hranická 900, Lipník nad Bečvou, 75131)

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Náplň práce: Zabezpečení a organizace oprav a údržby stavebních objektů a technologických zařízení, včetně koordinace stavebních praxí ve funkci stavebního dozoru, přejímky hotové práce, kontrola správnosti fakturace. Spravování a vedení…

Mzda: 24 000 - 35 000 Kč / měsíc

Manipulant/manipulantka ve výrobě

(Kojetínská 3228, Přerov, 75002)

Náplň práce: dopravování materiálu k pracovištím dle priorit výroby; práce s nosníky - zahřívání, chlazení, kontrola; stohování hotových dílů; pravidelná kontrola zdvihacího nářadí; obsluha VZV, jeřábu, manipulačního paletového vozíku Požadavky: výučení technického směru; ŘP sk. B; výhodou -…

Mzda: 28 000 - 36 000 Kč / měsíc

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů