Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (5 816)

Číšník/ servírka

(Masarykovo náměstí 29, Pelhřimov, 39301)

Praxe výhodou. Směnný provoz: Dvousměnný provoz Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou výhodou

Číšník/servírka

(Havlíčkovo náměstí 740, Žirovnice, 39468)

Směnný provoz: Turnusové služby

(327, Počátky, 39464)

Náplň práce: prostírání stolů čistým stolním prádlem, příbory, nádobím a sklenicemi, vítání zákazníků a nabízení jídelních a nápojových lístků. Nutný e-mail kontakt předem! Směnný provoz: Jednosměnný provoz Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou

Kuchař, -ka

(nám. Čsl. armády 2, Kamenice nad Lipou, 39470)

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Recepční

(25, Pelhřimov, 39301)

Pomocný kuchař, -ka

Kuchař, -ka

Dočišťování brambor

(Mojmírovo náměstí 35/17a, Brno, 61200)

První kontakt zájemců se zaměstnavatelem: domluvit schůzku telefonicky na tel. č.: 603 804 469 Pouze pro OZP. Jedná se o dočišťování brambor i zeleniny. Požadujeme: platný zdravotní průkaz. Možnost zkráceného úvazku od 30 hod./týden. Týdenní mzda, příspěvek na stravování. Nástup možný…

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

Servírka

(Jičínská 1350, Mladá Boleslav, 29301)

Prvotní informace: telefonicky: 604 254 963 e- mail: lubosjilecek@seznam.cz Upřesňujicí informace: - požadujeme dobrý zdravotní stav - odpovědnost - samostatnost Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Pomocný kuchař/ pomocná kuchařka

(Chalúpky 1, Moravský Žižkov, 69101)

5.6.2024 - pomocné kuchařské práce, výdej a příprava jídel, úklid. Min. vyučen, v oboru výhodou - ne podmínkou, praxe výhodou, i absolventi, samostatnost. Pracovní doba v turnusech mezi 6.00 - 22.00 hod. KONTAKT: Maděřičová Anna, tel.: 605 241 340, e-mail: info@penzionmaderic.cz Místo výkonu práce:…

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

znalost německého jazyka výhodou,. Vyžadujeme časovou flexibilitu a spolehlivost. Směnný provoz: Třísměnný provoz Poznámka k jazykovým znalostem: Nutná komunikativní znalost anglického jazyka

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Úklid použitého nádobí Základní pomocné práce v kuchyni Obsluha mycího zařízeni Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Kuchař /ka

(7, Rozvadov)

Příprava teplých i studených pokrmů Praxe výhodou Znalost Aj nebo NJ výhodou Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Kuchař

(Bor)

Způsob prvního kontaktu zájemce o volné místo se zaměstnavatelem: e-mailem Do rozvíjejícího gastro provozu hledáme kuchaře. Zkušenost v oboru výhodou, ne však podmínkou. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Do rozvíjejícího gastro provozu hledáme manažera kontroly kvality potravin. Požadujeme dobrou znalost vietnamského jazyka. Jedná se o zodpovědnou práci - kvalita je u nás na prvním místě. Zkušenost v oboru výhodou, ne však podmínkou. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Barman

(7, Rozvadov, 34806)

místo výkonu práce Rozvadov č.p. 7 348 06 Přimda Výdej a příprava nápojů, dodržování kvality, estetiky a receptury podávaných nápojů, aktivní obsluha hostů, vyúčtování s hostem, příprava surovin a materiálu, evidence přejímky zboží, hospodárné nakládání se zbožím Výhodou znalost cizích jazyků a…

*pomocník/pomocnice v kuchyni

(nám. T. G. Masaryka 121/11, Prostějov)

CZ ISCO 94120 Kontaktní osoba Nguyen Văn Linh, tel. 737 309 999, e-mail: luanos61@yahoo.com Pracovní doba: Po-Ne 9:00-20:00 Požadujeme:výhodou znalost cizího jazyka a zkušenost s asijskou gastronomií Směnný provoz: Turnusové služby

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů