Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (4 481)

Strojník na minibagry

(30, Chroboly, 38301)

Požadavky: profesní průkaz. Zam. výhody: rozvoz pracovníků, zvláštní prémie. První kontakt: e-mailem, telefnicky nebo osobně - od 7:00 do 17:00 - Kokeš Vlastimil, tel.: 724260098, e-mail: hukopt@seznam.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce : okresy Prachatice a Strakonice Požadavky: požadovaná praxe Kontaktní osoba: Vácha Ladislav. tel.: 602 274 562 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Instalatér

(Na Horánku 699, Netolice, 38411)

Kontakt: Reindl Pavel, tel.: 604 296 700 Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Instalatér - topenář

(Pasovská 243/25, Vimperk, 38501)

Práce v jihočeském regionu. Požadujeme řid. průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík, minimální praxe 5 let, bezúhonnost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, komunikace se zákazníkem. Kontaktní osoba: Obselka Rudolf, č.tel. 602 468 396. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Klempíř

(28, Čkyně, 38481)

Místo výkonu práce: dle zakázek v okrese Prachatice Kontakt: Macháček Martin Bc., tel.: 728828202, e-mail: mamanek@atlas.cz Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Pokrývač

Místo výkonu práce: dle zakázek v okrese Prachatice Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Tesař

Tesař, klempíř, pokrývač

(90, Zálezly, 38481)

Volné místo tesař-klempíř-pokrývač pro lokalitu Zálezly - zaměstnavatel: Bohumil Benda - pracoviště: Zálezly 90, PSČ 384 81 - kontakt: Bohumil Benda, Benda.B@seznam.cz, 723 463 217, první kontakt nutno učinit telefonicky. - minimální stupeň vzdělání: střední odborné Směnný provoz:…

Požadavky: požadovaná praxe. Kontaktní osoba: Vácha Ladislav. tel.: 602 274 562 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavbyvedoucí

(412, Stachy, 38473)

Informace poskytne pan Josef Trázník, tel.: 602 138 727, případně paní Věra Zlochová, tel. 388 428 163. Zaměstnavatel vyplácí ke mzdě odměny ze staveb K dispozici služební telefon a auto Výplata diet Místo výkonu práce okres Prachatice, převážně Vimpersko Zaměstnavatel nabízí ubytování Směnný…

Mistr stavební výroby

Informace poskytne pan Josef Trázník, tel.: 602 138 727 Místo výkonu práce okres Prachatice, převážně Vimpersko Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Jedná se fyzicky náročnou práci ve vícejazyčném týmu. Praxe výhodou. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: jobs@workincz.eu Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 400 Kč / měsíc

Přípravné a dokončovací práce ve stavebnictví - úklid staveniště Uchazeči se hlásí e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Projektant/ka pozemních staveb

(Kosmetická 462, Katovice, 38711)

Náplň práce: zpracování projektové dokumentace na různé typy staveb. Kontakt: telefonicky č. 732144252, e-mail: klas@klas-projekt.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

Stavební technik

(Písecká 290, Strakonice, 38601)

Mzdové ohodnocení bude stanoveno dle praxe. Kontakt e-mail: sekretariat@protom.cz, tel. 383313920 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Instalatéři

(Dukel. hrdinů 200, Rakovník)

Požadujeme: vyučení v oboru. Pracovní poměr na dobu určitou. Nabízíme: příspěvek na stravu, dovolenou, penzijní a životní pojištění. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 313525455 nebo e-mailem technici@nemorako.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Truhláři/tesaři

(71, Slabce, 27041)

Stavební a montážní práce (Rokycany, Rakovník, Beroun a okolí). Požadujeme řidičský průkaz sk. B. Praxe v oboru truhlář, klempíř apod. výhodou. Nabízíme také možnost zkráceného úvazku. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 608340550 nebo e-mailem jirilisner@seznam.cz Směnný provoz:…

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Stavební klempíři

(23, Chrášťany, 27001)

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, práci ve výškách. Nabízíme: stravné, příspěvek na dopravu, kvalitní pracovní oděvy. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 605243528 (8:00-15:00 hod.) nebo osobně po předchozí dohodě. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pokrývači

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, práci ve výškách. Nabízíme: stravenkový paušál Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 605243528 (8:00-15:00 hod.) nebo osobně Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Pomocné stavební práce

(34, Hředle, 27008)

Řidičský průkaz sk. B vítán. Práce převážně Hředle a okolí. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 731475375 nebo e-mailem pa.krejci@seznam.cz Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů