Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (314)

Zedník - obkladač

(Husova 1622/10, Jihlava, 58601)

První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavby po ČR - souhlas s vysíláním na pracovní cesty. První kontakt telefonicky, Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavby po ČR - souhlas s vysíláním na pracovní cesty. První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Šička

(150, Jamné, 58827)

První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Železář do armovny

(U Hlavního nádraží 2764/3, Jihlava, 58601)

Popis pozice: - pracovník části armovna, připravující (svařováním, vázáním) dle dokumentace arkomoše pro výrobu Požadujeme: - spolehlivost, flexibilita, samostatnost, pečlivost, přesnost, učenlivost, ochota, manuální zručnost Výhodou: - znalost výkresové dokumentace - zkušenost ve stavebním …

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

(Divadelní 1604/8, Jihlava, 58601)

Stavby po ČR. První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Stavby po celé ČR. První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Šič/ka

(Za Nádražím 797, Polná, 58813)

Vyučení v oboru krejčí/krejčová, švadlena, šička, operátor/ka oděvní výroby výhodou, popř. i na zaučení; praxe v textilním průmyslu výhodou. Požadujeme samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu, snahu učit se novým věcem, ochotu fyzicky…

Zedník

(Partlicova 277/7, Třešť, 58901)

Sklář dutého skla, lisovaného a technického skla

(sídliště Janštejn 39, Horní Dubenky, 58852)

Sklářská huť se svou 200 letou historií se zabývá výrobou ručně foukaného osvětlovacího skla do forem. Jedná se v pracovním procesu o vícenásobné nabírání skloviny, foukání a tvarování výrobků. Jednosměnný provoz, v případě potřeby 1 směna v rámci nepřetržitého provozu. Požadavkem je přirozená…

Zedník

Zedník

(Telč)

Omítkář - specialista protipožárních omítek

(Horní 206/12, Jihlava, 58601)

Jedná se o práci s omítacím zařízením. Výhodou: - certifikát pro aplikaci protipožárních hmot - řidičské oprávnění sk. B Nabízíme: - stravné, cestovné První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Šička

Nabízíme: - ubytování - příspěvek na dopravu První kontakt e-mailem na: info@agj-produktion.cz nebo telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zedník

Práce v celém kraji Vysočina, příp. po ČR. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Svářeč, zámečník

(Znojemská 5455/80d, Jihlava, 58601)

Výhodou praxe v oboru, požadujeme fyzickou způsobilost, trestní bezúhonnost. 1. kontakt telefonicky k sjednání osobní schůzky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Obráběč kovů (soustružník)

(Čenkovská 1060, Třešť, 58901)

Nabízíme: - týden dovolené navíc, zvláštní prémie, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní volno atd. První kontakt osobně: Čenkovská 1060, Třešť od 6.00 do 11.30 hodin nebo telefonicky od 6.00 do 11.30 hodin. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Šička

(Mlýnská 4916/72a, Jihlava, 58601)

Šití neprůstřelných vest. Výhodou vyučení nebo praxe v oboru. Mzda úkolová. První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 14:00. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Dopravu do místa pracoviště firma zajišťuje, nebo dotuje, možné ubytování. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů