Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Olomoucký kraj (306)

Pracoviště: Nemilany 301, Olomouc Popis práce: manipulace s nákladem, vychystávání zboží a příprava zboží. Směny: 6:00 - 14:15 a 18:30 - 2:45 hod. Kontakt je možný POUZE telefonicky (pondělí 10:00 - 14:00). Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Pracoviště: Pevnost 4 - Bystrovany. Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky. Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod., po-pá Kontakt je možný POUZE telefonicky a emailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Montážní dělník

(Dolní novosadská 516/84, Olomouc, 77900)

Pracoviště: Dolní novosadská 516/84, 779 00 Olomouc - Nové Sady + celá ČR. - vzdělání v oboru elektro - výhodou nebo v jiném technickém oboru - výhodou, ŘP sk. B - výhodou, samostatnost, flexibilita, manuální zručnost, technické myšlení - velmi dobrý zdravotní stav - zkušenost se zapájením…

Pracoviště: Dukelských hrdinů č.p. 596, Hlubočky. První kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Neurčeno

Náplň práce: Obsluha lisů, opracování výrobků, lehké kompletační a montážní práce, balení výrobků, manipulační práce Nabízíme: Stravenky v hodnotě 100 Kč/den, 5 týdnů dovolené, motivační příplatky Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Marka Valenty: - zasláním životopisu (CV) na e…

*Pomocný dělník ve strojírenské výrobě

(Nová 1430, Hranice, 75301)

Zaměstnavatel požaduje: praxi ve strojírenské výrobě Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby pana Dvořáčka nebo pana Novotného: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: cempro@cempro.cz; - telefonicky (od 06,00 do 14,00hod.) na čísle 603 527 317 nebo 581 696 800; - osobně na adrese místa výkonu…

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů