Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Plzeňský kraj (424)

Obsluha strojů v dřevovýrobě

(Nádražní 84, Kožlany, 33144)

+ pozice manipulačního dělníka ve výrobě, specifikace dělník/nice dřevozpracující výroby První kontakt možný e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Náplň práce: Kompletace měděných potrubních součástí klimatizačních jednotek a chladících zařízení Požadujeme: - samostatnost, zodpovědnost, zručnost, pečlivost Nabízíme: Stravenky, docházkový bonus 10% ze základní mzdy, směnný bonus, příspěvek na důchodové připojištění určený % dle odpracovaných…

Montážní dělníci

(251, Přehýšov, 33023)

Místo výkonu práce: Nýřany, Na Tesle 1238 Požadujeme: - manuální zručnost, dochvilnost, zodpovědnost, kladný přístup k práci Nabízíme: - bonusy, dlouhodobé zaměstnání, pravidelná výplata, možnost záloh po týdnech Směnný provoz: Třísměnný provoz

Pomocné práce v lakovně

(U Stadionu 615, Horní Bříza, 33012)

Místo výkonu práce: U Stadiounu 615, Horní Bříza požadujeme: ŘP B Směnný provoz: Třísměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů