Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Kraj Vysočina (357)

Požadujeme trestní bezúhonnost, spolehlivost, solidní jednání. První kontakt e-mail nebo telefonicky Po-Pá 10-14 hod. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost. První kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 17:00 Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme manuální zručnost, zdravotní způsobilost. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Dělníci ve výrobě obalů

(34, Měšín, 58601)

Manuální zručnost. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce Větrný Jeníkov 167. Jedná se o kontrolu jakosti výrobků a balení. V celém provozu je zákaz kouření. Informace pouze telefonicky PO-PA OD 08.00 DO 14,00 h. Požadujeme trestní bezúhonnost. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

(Žerotínovo nám. 16/2, Třebíč, 67401)

Určeno pro OZP! Směnnost dle dohody - jednosměnný, dvousměnný provoz, pružná pracovní doba. Požadujeme trestní bezúhonnost!! Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 9 450 - 10 000 Kč / měsíc

Manipulační dělník/dělnice

(392, Štoky, 58253)

střih nebo pálení železa, práce venku, mzda podle provedené práce (ne hodinová) -osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě, případně osobně mezi 8:00-15:00 hodinou v provozovně Štoky 392 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

První kontakt telefonicky. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocní pracovníci provozu

(83, Třebíč, 67401)

- pracovní smlouva na rok s možností prodloužení - kompletace výrobků - pouze odpolední směny (12:30 - 16:30) Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 9 450 Kč / měsíc

Operátor/ka výroby (dělník/ce ve výrobě)

(U Kapličky 591, Okříšky, 67521)

Náplň práce: Obsluha strojů vyrábějící plastové trubky a hadice. Kompletace výrobků, kontrola, balení. Práce ve třísměnném provozu na osmihodinové směny, nebo v nepřetržitém provozu na dvanáctihodinové směny. Pracovní poměr na dobu určitou půl roku, s možností prodloužení na neurčito. Požadujeme…

Operátor/ka linky na třídění ovoce

(Horní Město 6, Brtnice, 58832)

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE: Vaším úkolem bude hlavně pracovat na inspekčním stole, kde Vám pod rukou budou jezdit ovoce z celého světa. Nebudete muset tahat žádná těžká břemena. Jedná se hlavně o vizuální kontrolu. Práce je vhodná i pro maminky na rodičovské a i pro absolventy. Není se čeho bát, jsme…

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

První kontakt e-mailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Pomocné práce ve výrobě

(Horní Dubenky)

Po zapracování a osvědčení navýšení mzdy. První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po-pá 7:00 - 17:00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Přijmeme pracovníky pro příjem a výdej v mrazírenském skladu ovoce a zeleniny Brtnice (Jihlava). VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ - skladník - obsluha VZV - příjem a výdej zboží - pracovník na pozici skladník provádí hlavně příjem zboží na sklad a výdej zboží ze skladu - součástí této práce je obsluha…

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po - pá 8:00 - 16:00hod. Směnný provoz: Třísměnný provoz

První kontakt telefonicky, nebo e-mailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky či osobně od 8:00 do 14:00hod. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Řidiči a obsluha VZV

(Střítež)

První kontakt e-mailem, Po - Pá, 9 - 15 hod. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů