Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Zlínský kraj (479)

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

(Nábřeží 737, Zlín, 76001)

Povrchová úprava kovových dílů a kontrola kvality dílů, nutný dobrý zrak. V případě zájmu kontaktujte e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocní dělníci

(tř. Tomáše Bati 1672, Otrokovice, 76502)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Seřizovači stroje na výrobu sáčků

(Kvítkovická 1386, Napajedla, 76361)

Jedná se seřizování stroje na svařování PP sáčků. Kontrola kvality. Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál. Kontaktujte telefonicky od 7 do 13 hodin. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Montážní dělníci výrobků z kovů

(Průmyslová 539, Lukov, 76317)

Výroba a kompletace částí dveří V případě zájmu kontaktujte e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Obsluha stroje / operátoři

(137, Loučka, 76325)

Jsme česká společnost - vyrábíme a dodáváme široké spektrum plastových výrobků - kanystry, lahve, dózy a jiné zboží pro použití v zejména v chemickém, potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Vaší náplní práce bude: průběžně doplňovat a kontrolovat materiál do zásobníků a násypek, kontrolovat…

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

(Objízdná 1628, Otrokovice, 76502)

Práce a řízení motorového vozíku ve skladech pro společnost BC Logistics s.r.o. Zaměstnanecké výhody: 100 Kč stravenky a ostatní benefity. V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Náplň práce: Montáž částí modulárních systémů (kontejnerů). V případě zájmu kontaktujte osobně (na adrese sídla po telefonické domluvě) nebo e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Montážní dělníci

Gumař divize výroba

Směnný provoz: Čtyřsměnný provoz

(Nádražní 154, Tlumačov, 76362)

Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, dochvilnost, zručnost. Vstřícné jednání a ochotu pracovat. Nástup možný ihned na plný úvazek. V případě zájmu kontaktujte e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování. POZN: Zájemci se hlásí tel.nebo e-mailem. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

(tř. Tomáše Bati 1729, Otrokovice, 76502)

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Kontaktujte emailem, telefonicky nebo osobně v sídle společnosti PO A STŘ 9-10 hodin . Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

(tř. Tomáše Bati 1664, Otrokovice, 76502)

Příprava pracoviště, příprava materiálú pro výrobu, základní kontrola výrobku, který opouští výrobní linku (kontrola data, svárů, hmotnosti apod.), ruční balení výrobků, vkládání do kartonů, ukládání na paletu, sanitace výrobního zařízení (průběžná nebo na konci výroby), sanitace výrobních prostor,…

ND Práce vhodnější pro muže. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Pomocní tiskaři

(48, Zádveřice-Raková, 76312)

Požadujeme * odborné vzdělání v polygrafickém oboru * min. 5 let zkušeností na pozici tiskaře * zkušenosti s obsluhou offsetových tiskařských strojů * znalost práce na PC * komunikativní znalost českého jazyka, alespoň základní znalost AJ Popis práce: * Zajišťuje vychystání surovin a pomocných…

(203, Rokytnice, 76321)

Nabízíme ubytování, podnikové stravování Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů