Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (1 285)

Chmeliar Peter, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Výhodou: - Pokročilá zkušenost s MS Office - zejména s MS Access a MS Excel Office - Předchozí zkušenost s prací v mezinárodním prostředí - Anglický jazyk na komunikativní úrovni Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

  • Praha
  • 28.06.2024
  • Amazon Czech Republic Services s.r.o.

Kontakt: e-mail: karel.janousek@sentia.cz /vazek 15 až 35 hod./týdně AJ na úrovni C1 a vyšší Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 18 900 - 40 000 Kč / měsíc

Náplň práce: zajištění úklidu, manipulačních prostorů, dalších venkovních prostoru a komunikací Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Kontakt: Panchyk Yaroslav, e-mail: levelslovstavsro@gmail.com Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

Upřesňující údaje: Pracovní flexibilita Návštěvní hodiny středa od 14:00 – do 16:00 Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 21 500 Kč / měsíc

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 19 700 Kč / měsíc

Kontakt: Vintoniv Oksana, e-mail: oksana.vintoniv@seznam.cz Požadujme výpis z RT. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 560 Kč / měsíc

Ostatní uklízeči a pomocníci

(Sladkovského náměstí 900/8, Praha)

Šimůnková Bohdana, tel.: 736 646 532 , e-mail: bohdana.simunkova@optimia.cz Popis činnosti: pravidelný úklid učeben, kabinetů, kanceláří, školní tělocvičny, chodby, šatny a sociálních zařízení Práce pro OZP Pracovní doba: PO-PÁ odpoledne Úvazek možný 10 - 20 hodin/týdně Zaměstnanecké výhody5): 25…

  • Praha
  • OPTIMIA facility s.r.o.

Upřesňující údaje: - certifikát TEFL, angličtina na úrovni rodilého mluvčího - zkušenost s prací s dětmi Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na obědy, hrazená školení Směnný provoz: Jednosměnný provoz

  • více regionů
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r…

V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: mobidickgroup@seznam.cz, zašlete strukturovaný životopis. Požadujeme zručnost, výhodou je praxe ve stavebnictví. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 22 900 Kč / měsíc

Kontakt: Kolárová Kristýna, e-mail: kristyna@manete.cz Úklid a výpomoc na staveništích. Zručnost a dovednosti v daném oboru nutná - bude prověřeno při výběrovém řízení. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

  • Praha
  • BK KON STAVBY s.r.o.

(Božetěchova 3003/133, Brno)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Požadavky: dobrá fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, samostatnost Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

BULENT AKKILIC, tel.: 608 848 177, e-mail: bakkilic@seznam.cz Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

  • Praha
  • Agro Řeřichy s.r.o.

KONTAKT : OLGA KATERYNIUK, tel.: 608 935 833, e-mail: ola-k@seznam.cz VOLAT PO-PÁ 9-14h VNITŘNÍ A VENKOVNÍ PRÁCE. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

  • Praha
  • DOUBLEMASTER s.r.o.

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci

(Maršovská 1358, Nové Město na Moravě, 59231)

ŘP výhodou, dobré komunkační schopnosti, praxe ve stavebnictví, kladné reference předchozích zaměstnavatelů, dobrý zdravotní stav penzijní připojištění, stravenky první kontakt e-mailem Směnný provoz: Jednosměnný provoz

stavební dělník,manuální zručnost, pracovitost první kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 7,00-15,30 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů