Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Liberecký kraj (1 757)

Číšníci a servírky

(427, Harrachov, 51246)

Požadujeme vždy zaslání životopisu s veškerými náležitostmi včetně fotografie. Nabízíme ubytování a stravu zdarma. Kontakt: e-mailem, telefonicky od 10:00 do 13:00 hodin. Směnný provoz: Turnusové služby

Brigádník restaurace

Recepční

(178, Harrachov, 51246)

Pomocný/á kuchař/kuchařka

(25, Svijany, 46346)

Schopnost práce v týmu Výpomoc v kuchyni, mytí nádobí a úklid přilehlých prostor Dobrá fyzická kondice výhodou Hlásit se emailem nebo telefonicky Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Stavební údržbář budov

(67, Svijanský Újezd, 46345)

Místo výkonu práce: Svijanský Újezd 10, 463 45 Svijanský Ujezd Fyzicky náročná práce. Praxe na obdobné pozici výhodou. Hlásit se telefonicky, popř. osobně - pohovory každý pátek od 11.00 do 13.00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocný/á kuchař/ka-pizzař/ka

(Moskevská 13/4, Liberec, 46001)

Místo výkonu práce: Moskevská 13/4, 460 01 Liberec Znalost srbské kuchyně Hlásit se předem telefonicky Směnný provoz: Turnusové služby

Operátor výroby

(Na Roli 2405/26, Jablonec nad Nisou, 46601)

Náplň práce: manipulace a vkládání materiálu na linku, výroba a montáž brzdových systémů, kontrola odvedené práce, údržba stroje. Požadujeme: o Manuální zručnost a fyzická zdatnost o Spolehlivost s zodpovědný přístup k práci o Týmový hráč Nabízíme: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravu, osobní…

Kuchař/ Kuchařka

(Nádražní 793/17, Jablonec nad Nisou, 46601)

Kontakt: telefonicky Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocní/é kuchaři/ky

(České mládeže 456, Liberec, 46312)

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. Čínský jazyk výhodou. Hlásit se telefonicky Po-Pá 10.00-15.00 hod. Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Kuchař/ka

(Husova 23/9, Liberec)

Kuchař/ka v arabské restauraci a kebab stánku. Hlásit se telefonicky Po-Pá od 9:00 do 11:00. Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 21 800 Kč / měsíc

Pomocný/á kuchař/ka

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou. Hlásit se telefonicky Po-Pá 14:00-18:00 nebo osobně na adrese provozovny (OC Nisa) České mládeže 456, Liberec, po předchozí tel.domluvě. Směnný provoz: Turnusové služby

DĚLNÍK - obsluha strojů

(Kubelíkova 604/73, Liberec, 46006)

Místo výkonu práce: Kubelíkova 604/73, Liberec 6 Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, pak možnost prodloužení. Hlásit se e-mailem nebo si domluvit schůzku předem telefonicky. Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Místo výkonu práce: Kubelíkova 604/73, Liberec 6 Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, pak možnost prodloužení. Hlásit se e-mailem, telefonicky v době od 8.00-15.00 hod. nebo osobně v pondělí v době 8:00 -10:00 hod. v sídle společnosti U Kolory 302, Liberec 25 Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Pomocný zámečník - dělník

(U Kolory 302, Liberec, 46312)

Místo výkonu práce: U Kolory 302, Liberec 25 Fyzická zdatnost. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení Hlásit se e-mailem, telefonicky v době 8.00-15.00 hod., popř. osobně v pondělí od 8:00 - 10:00 hod. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Dělník pro obsluhu term. zařízení

Místo výkonu práce: U Kolory 302, 463 12 Liberec 25 Fyzická zdatnost Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, pak možnost na dobu neurčitou Hlásit se osobně, e-mailem nebo telefonicky v době 8.00-15.00 hod. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Specialista-čistič v průmyslu

Místo výkonu práce: U Kolory 302, Liberec 25 Dělník - obsluha termického zařízení, práce s vysokozdvižným vozíkem. Práce fyzicky náročná. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení i dále dobou neurčitou. Pracovní doba od 5.30 do 14.00 hod. a od 13.30 do 21.30 hod. Hlásit se osobně, e…

Šéfkuchaři v hotelových restauracích

(960, Josefův Důl, 46844)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 38 000 Kč / měsíc

Svářeč

(Svatopluka Čecha 1205/12, Česká Lípa, 47001)

Požadujeme: svářečské oprávnění dle ISO 9606-1 135. První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hod. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Masér/ka

(Cyrila a Metoděje 495/2, Liberec, 46001)

Požadavky: znalost thajských a filipínských masáží Nabízené výhody: zajištěné ubytování Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá od 9.30 do 14.00 hod.. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Ekonom - hlavní účetní

(Vítězslava Nezvala 87/14, Jablonec nad Nisou, 46602)

Bližší informace o pracovní pozici lze získat na e-mailu: reditel@dd-jablonec.cz nebo na telefonu 777 533 523. Více informací na: https://www.dd-jablonec.cz Náležitosti přihlášky uchazeče: - jméno, příjmení, titul; - datum a místo narození, státní příslušnost; - místo trvalého pobytu, kontaktní…

Mzda: 21 710 - 37 170 Kč / měsíc

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů