Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Plzeňský kraj (2 784)

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Dělník v lomu

(32, Tužice)

Náplň práce: manipulace se zpracovaným materiálem, sestavení programu Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování. Kontakt možný telefonicky: Po - Pá, 7-15 h. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Pomocný/á kuchař/ka ve fast foodu Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Pomocníci v kuchyni

(Houškova 519/17, Plzeň, 32600)

Kontakt: chenguifeng888@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Pomocník/ce v kuchyni

(Písecká 972/1, Plzeň, 32600)

Znalost čínského jazyka výhodou pro komunikaci se zaměstnavatelem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pomocný/á kuchař/ka

(Americká 229/38, Plzeň, 30100)

Míchání kurdských a arabských koření dle druhu jídla. Pečení kurdského chleba. Kurdský a arabský jazyk výhodou. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

náplň práce: Vedení evidence volných pokojů a rezervací,poskytování informací o službách dostupných v hotelu a v dané lokalitě,sestavování a prověřování vyúčtování poplatků odjíždějícím hostům a přijímání plateb.Komunikace v ukrajinštině a angličtině. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

(Domažlická 1255/200a, Plzeň, 31800)

Požadujeme: Řidičský průkaz C+E, profesní průkaz,karta řidiče Zaměstnanecké výhody: příplatky, odměny, benefity Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 42 000 - 50 000 Kč / měsíc

Barber holič /ka, kadeřník/ce

(Radčická 2861/2, Plzeň)

Pánské střihy a úprava vousů. Prosíme telefonický kontakt předem. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Svářeč

(Plzeň)

Životopis zasílat na e-mail: olena.logosha@skodagroup.com Požadavky: uživatelská orientace ve výkresové dokumentaci, praxe v oboru výhodou, manuální zručnost, odpovědný přístup k práci. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 39 000 Kč / měsíc

Montážní dělníci mechanických zařízení

(Domažlická 1059/180, Plzeň, 31800)

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Obsluha v zařízení rychlého občerstvení

(Palackého 70/1, Plzeň, 30100)

Kontakt: životopis předem na e-mail: kiyi@seznam.cz Požadujeme schopnost učit se novým věcem, pečlivost, loajalitu, flexibilitu, znalost turecké kuchyně. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Výpis RT, odpovídající zdravotní stav, práce včetně víkendů a svátků. Prosíme spolehlivé uchazeče. Pište na mail. Uveďte svoje údaje a my se Vám ozveme. Osobní jednání v sídle firmy je možné vždy ve ST 12:00 - 15:00 hod. Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Prodavač/ka

(36, Drahoňův Újezd)

Náplň práce: práce na PC, s penězi, objednávání zboží Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 18 000 - 19 000 Kč / měsíc

Možná kvalifikace i na 2.stupeň - ICT,M,TV,F Odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů (platová třída 11 nebo 12). Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů