Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Teplice (306)

Operátor sádrovny - sádrař

(Zemská 623/43, Teplice, 41501)

Náplň práce: - výroba sádrových forem, polyuretanových desek, obsluha VZV a jeřábových drah. Jedná se o samostatnou práci náročnou na pečlivost a přesnost. Pracovní doba: pondělí - pátek / 7,5 hod. Požadujeme: - Chuť se učit nové věci - Samostatnost, zručnost - Velmi dobrou fyzickou kondici…

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

Operátor sádrovny - výměnář

Náplň práce: - Výměnář: instalace sádrových forem, údržba vozíků a přípravků pro sádrové formy. Pracovní doba: - Výměnář: krátký / dlouhý týden 9,5 hod. / 11,5 hod. Požadujeme: - Chuť se učit nové věci - Samostatnost, zručnost - Velmi dobrou fyzickou kondici Nabízíme: - Nástupní mzda s příplatky…

Svářeč - zámečník

(Sklářská 450, Teplice)

Jedná se o práci v teplém provozu, při údržbě vanových agregátuů v závodě AGC Řetenice. Lze zajistit ubytování. V případě zájmu se lze hlásit e-mailem nebo telefonicky: pan Dufek - 736 629 580, pan Ráža - 603 542 897 Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Prodavač/prodavačka

(Modlanská 464/2, Teplice, 41501)

Ing. Jan Chýský - Železářství Prodej, vybalování zboží, zaskladňování V případě zájmu se lze hlásit telefonicky 8-16 hod. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Mzda se navyšuje o měsíční prémie, funkční příplatky a odbornost Učitelství pro SŠ lze realizovat i po nástupu, předpoklad dalšího studia dle zákona o pedagogických pracovnících Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Školní sociální pedagog / -žka

(Maxe Švabinského 1743/11, Teplice, 41501)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 27 250 - 40 120 Kč / měsíc

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů