Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Jihočeský kraj (433)

Pracovník výroby lahůdek

(65, Srnín, 38101)

Výroba chlebíčků, baget, salátů a jiných výrobků studené kuchyně. Práce od neděle do pátku ráno od 18:00 - 02:00 hod. Zaměstnanecké výhody: 2x ročně odměny, 5 týdnů dovolené, závodní stravování. Kontakt telefonicky po-pá 8:00 - 14:00 hodin nebo e-mailem. Směnný provoz: Noční provoz

Náplň práce: - Odpovědnost za chod recepce, kontrola správnosti rezervací. - Reporting. - Spolupráce s ostatními odděleními hotelu. - Bezchybný check-in a check-out hostů. - Denní i noční směny. - Zkušenost s hotelovým systémem HORES výhodou, práce s online rezervačními systémy, provádění plateb a…

Překladatelská, tlumočnická a průvodcovská činnost. Doprovod zájezdových skupin v Českém Krumlově a okolí dle potřeby. Kontakt: volejte denně od 9:00 do 19:00h Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Manager ubytování

(Omlenická 387, Kaplice, 38241)

Hledáme Managera ubytovacích zařízení s praxí v oboru. Provozy ve městě Kaplice a České Budějovice. Nejčastější hosté jsou agenturní zaměstnanci a montéři. Základy na PC, výhodou znalost ubytovacího systému Previo, hmotná zodpovědnost, aktivní hledání nových kontaktů, propagování ubytování,…

Kuchař/ka

(92, Lipno nad Vltavou, 38278)

Dlouhý/krátký týden, nabízíme podnikové stravování, možnost přespání, vánoční plat. Směnný provoz: Turnusové služby

Recepční

(Chvalšinská 139, Český Krumlov, 38101)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Číšník

Pracovní doba "dlouhý a krátký týden", možnost přespání na pracovišti. Benefity: ubytování mezi směnami, stravování, vánoční plat. Směnný provoz: Turnusové služby

Číšník, servírka

(Náměstí 72, Vyšší Brod, 38273)

Požadujeme: znalost vietnamského jazyka. Kontakt: Dang Tien Van, tel.: 720 178 888. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Pomocná síla v kuchyni

(23, Přešťovice, 38601)

Popis činnosti: mytí nádobí, úklid a pomocné práce v kuchyni. Zaměstnanecké výhody: strava. Kontakt: p. Jiskrová č. tel. 603112048, e-mail: hostinec@ujiskru.cz, osobně po dohodě telefonem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

číšník, servírka

(nám. Míru 142, Jindřichův Hradec, 37701)

vyučení v oboru; praxe v oboru výhodou; znalost alespoň jednoho cizího jazyka - AJ, NJ; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba turnusová - dlouhý, krátký týden; Směnný provoz: Turnusové služby

Kuchař/ka

(nám. Přemysla Otakara II. 58/16, České Budějovice)

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Pomocník/ice v kuchyni

(České Budějovice)

Výhoda: znalost čínského jazyka Kontakt e-mailem. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Obsluha rychlého občerstvení

(Palackého nám. 41, Třeboň)

Kontakt osobně na provozovně (od 16.00 do 18.00 hod.) nebo e-mailem;, pracovní poměr na dobu neurčitou; plný úvazek; zvedání těžkých břemen (30 kg); znalost turečtiny výhodu; praxe v oboru výhodou Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Kuchař - kuchařka

(Mírové nám. 55, Nová Bystřice, 37833)

KONTAKT: TELEFONICKY nebo OSOBNĚ Místo výkonu práce: Restaurace u Toma požadujeme: praxi v oboru, zodpovědnost Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

číšník-servírka

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem. Směnný provoz: Turnusové služby

Pomocníci v kuchyni

Vrchní číšník/servírka

(Latrán 37, Český Krumlov, 38101)

Praxe v oboru výhodou Zaměstnanecké výhody: -bydlení v Českém Krumlově -plný úvazek nebo brigáda -velmi dobré finanční ohodnocení -spropitné -procenta z tržby -dovolená -příspěvek na oblečení -občerstvení -celoroční provoz -krátký/dlouhý týden Směnný provoz: Turnusové služby

Recepční

(Pod Skalkou 536, Český Krumlov, 38101)

Hledáme spolehlivého a zodpovědného člověka na pozici recepční s dílčími úkoly týkající se provozu, pro ubytovací zařízení v Českém Krumlově, s citem pro práci ve službách. Požadujeme aktivní znalost angličtiny. Nabízíme: - Částečně flexibilní pracovní doba - Volnost a samostatnosti při rozhodování…

Mzda: 120 - 170 Kč / hodinu

Pomocná síla do kuchyně

(Vodňanská 1321, Prachatice, 38301)

Krátký-dlouhý týden Strava zdarma, 5 týdnů dovolené Kontakt: Martina Riedlová, tel.: 727 948 625, e-mail: admin@sheden.eu Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Kuchař / kuchařka

Očekáváme praxi v oboru, vyučení není podmínkou Krátký-dlouhý týden Strava zdarma, 5 týdnů dovolené Kontakt: Martina Riedlová, tel.: 727 948 625, e-mail: admin@sheden.eu Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

1 2 3 4 5 6 7 8 9 22

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů